Battaniye-Yorgan Yıkama


Firmamız teknik altyapısı ve servis hizmeti sayesinde İstanbul'un birçok semtine, Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti vermektedir. Işıl Halı Yıkama olarak, Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmetinde size bir telefon kadar yakınız. Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız; İstanbul'un birçok semtinde, sizlere ipek halı yıkama hizmet vermekten mutluluk duyar.
Halılarınız evlerinizden alındıktan sonra, paketlenir ve fabrikamızda üstün teknoloji ile genel olarak, yıkama, durulama, sıkma ve kurulama aşamalarından geçer. Daha sonra paketlenir ve sizlere teslim edilir.
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti işlerinizi yaptırabileceğiniz; tecrübesi, kalitesi ve bilgi birikimi ile sektöründeki lider kuruluşlardan birisi olarak; size profesyonel Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmetini tavsiye ederiz . Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti
Sipariş telefonunuzu bekler iyi günler dileriz.....
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti olarak; teknik konuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır profesyonel kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak çevremizde ki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 07:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

* YORGAN BATTANİYE HALI YIKAMA, TEMİZLEME VE GENEL BAKIMI

Halının daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması tavsiye edilir.
Halı temizlenirken saçaklarından tutarak çırpılmamalı, dövülmemeli, mümkünse elektrikli süpürge ile düzenli olarak temizlenmelidir.
Deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasal maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır.
Gerektiği takdirde, arap sabunu ile temizlendikten sonra ıslak bir bezle silinip, havalandırılmalıdır.

Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti yaptırırken, dikkat etmeniz gereken bir çok konuya biz sizler için dikkat ediyoruz. Tüm işlerinizi profesyonel kadromuzla, dürüst ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız..

Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme Hizmeti Fabrikası olarak, özenle çalışmamızı ilk günde ki gibi düzen ve özenle devam etmekteyiz.

Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme Yeni kampanyalarımız ve yeni fiyatlarımız için lütfen bilgi alınız..

Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti işlemleriniz büyük bir titizlikle takip edilerek, yüksek teknolojili makineler ile hizmet verilmektedir. Sadece telefonunuz ile hizmet alabileceğiniz; fabrikamız sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindedir. Yıkama işleminin ardından halılarınız itina ile sıkma ve kurulama işleminden geçtikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Yorgan Battaniye YıkamaTemizleme hizmetinde her müşteri, firmamız için çok önemlidir.
Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmeti kampanyalarımız devam etmektedir, ayrıca en uygun fiyatlarla Yorgan Battaniye Yıkama Temizleme hizmetimizden yararlanabileceksiniz.